ŞİRKET PROFİLİ

Üretimine 1974 yılında başlayan Demma, 30.000 m2 alana sahip; ISO 9001 uluslararası standartta yönetimi,  genç, yetenekli, uzman kadrosu ve gelişmiş üretim teknolojisi ile Türk inşaat sektöründe faaliyet gösteren en büyük çelik hasır, kafes hasır ve çit üreticisidir. Demma, betonarme inşaatların vazgeçilmez parçası olan çelik hasırı,  TS 4559, DIN 488, BS 4483, ASTM 497 ve ASTM A 185 normlarına uygun olarak üretmektedir. Yıllık kapasitesi 35.000 tondur. Yurt içinde, Atatürk Barajı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, İstanbul Metrosu, Avrasya Tüneli, İstanbul 3. Havalimanı, GAP projesi, bir çok AVM projesinde, Emlak Bankası Konutları, TOKİ inşaatları ve birçok büyük projede Demma ürünleri kullanılmıştır. Demma Demir Çelik Mamulleri Üretimi A.Ş. yumurta tavukçuluğu, çinçilya, vizon, tavşan ve kuş kafesleri, sanayi raf sistemleri, küçük yük kutu ve sandıkları(konteynerleri), gabyon ve kablo kanalları için galvanizli ve galvanizsiz olmak üzere kafes hasırı üretmektedir.  Yıllık kapasitesi 4.000 tondur. Demma yukarda sayılan ürünlere ilave olarak panel çit sistemlerini eurofence markası ile  ürün çeşitleri arasına katmış ve Türkiye’nin en önemli çit üreticilerinden biri haline gelmiştir. Yıllık kapasitesi 3.500.000 m2 dir.

Demma Demir Çelik Mamulleri Üretimi A.Ş. yıllık üretim kapasitesinin %40’nı Amerika, Avrupa, Rusya, Türk Cumhuriyetleri, Orta Doğu ve Afrika ülkelerine ihraç etmekte olup, küresel alandaki bu başarısı ile sektördeki yerini almıştır. 

Şirket merkezi İstanbul’da bulunan Demma, üretim hatlarını yenileyerek faaliyetine Çanakkale Biga’daki fabrikasında devam etmektedir. Türkiye genelinde ve yurt dışındaki 50 ‘ye yakın bayisi aracılığı ile ürünlerinin satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

MİSYONUMUZ

Demma Demir Çelik Mamulleri Üretimi A.Ş. Türkiye’nin inşaat ve yapı elemanları sektöründe, 45 yıllık tecrübesi, genç ve dinamik uzman kadrosu ve kaliteli hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak sektörün önder üreticisi konumunu sürdürmeyi hedefler.

 

VİZYONUMUZ

Hızlı ve kaliteli mal üretmek için sürekli yenilikleri takip etmek, müşterilerine beklentilerinin üzerinde kaliteli ürün ve hizmet sunmak, yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile iç ve dış pazarlarda önde gelen kuruluşlar arasında yer almak.

 

DEĞERLERİMİZ

 

Oluşturduğumuz vizyon, misyon, vizyon ve kurumsal değerler ışığında uğraş verdiğimiz sektörde hizmet ve ürün kalitemizi ölçülebilir ve sürdürülebilir kılmayı amaçlarız.

 

BİZE ULAŞIN

Her türlü soru, istek, görüş ve önerileriniz için