Tanımı:

Çit sistemleri ekipmanlarının, birbirlerine bağlanması ve zemine monte edilmesinde kullanılan yardımcı elemanların tümüne çit aksesuarları denir.

Teknik Bilgiler:

Çit Sistemleri Aksesuarları aşağıda belirtilen elemanlardan oluşmaktadır,

Plastik Kapak (Şapka) : Çit direğinin içine, su girmesini önlemek amacı ile kullanılır. Güneş ışığına dayanıklı UV katkılı polyamid malzemeden üretilir. Bu aksesuar, tüm kutu profil direklerde kullanılır.

Plastik Klips ve Çivisi: Çit panelinin çit direğine bağlanmasında kullanılır. Güneş ışığına dayanıklı UV katkılı polyamid malzemeden üretilir, çivisi geomet kaplı olup  paslanmaya karşı mukavemetlidir. Bu aksesuar, sadece delikli direklerde kullanılır.

Plastik Kelepçe, Somunu ve Vidası: Çit panelinin çit direğine bağlanmasında kullanılır. Güneş ışığına dayanıklı UV katkılı polyamid malzemeden üretilir, somunu ve vidası geomet kaplı olup paslanmaya karşı mukavemetlidir. Bu aksesuar, deliksiz direklerde kullanılır.

Çelik Dübel: Direklerin beton zemine sabitlenmesinde kullanılır. Geomet kaplı olup paslanmaya karşı mukavemetlidır.

Plastik Dübel ve Trifon Vidası: Direklerin beton zemine sabitlenmesinde kullanılır. Tirifon vidası geomet kaplı olup paslanmaya karşı mukavemetlidır.

Metal Klips ve Akıllı Vidası: Çit panelinin çit direğine bağlanmasında kullanılır. Sıcak daldırma galvanizli saçtan üretilir, üzeri polyester esaslı elektrostatik veya PVC esaslı termoplastik toz boya ile kaplanabilir. Akıllı Vidası, geomet kaplı olup paslanmaya karşı mukavemetlidir. Vidanın ucu matkap şeklinde olduğundan profile rahatça monte edilir. Kademe direklerinde ve Panellerin klips deliklerine denk gelmediği yerlerde kullanılır.

Metal Kelepçe, Somunu ve Vidası: Çit panellerini, çit direğinin yan tarafından monte etmek için kullanılan bir bağlantı elemanıdır. Galvaniz kaplı lama demirden üretilir.

Üzeri Polyester esaslı elektrostatik veya PVC esaslı termoplastik toz boya ile kaplanabilir. Somunu ve vidası geomet kaplı olup paslanmaya karşı mukavemetlidir.

Somun Perçin, Metal Klips ve Kilitli Vidası: Doublefence panellerinin, direklere bağlanmasında kullanılır. Metal klips Sıcak daldırma galvanizli saçtan üretilir, üzeri polyester esaslı elektrostatik veya PVC esaslı termoplastik toz boya ile kaplanabilir. Somun Perçin ve Vidası geomet kaplı olup paslanmaya karşı mukavemetlidir.

        

İndirilebilir Dosyalar

 Ürün Kataloğu
 Broşürler
 Çizelgeler
 Eğitim Videoları

BİZE ULAŞIN

Her türlü soru, istek, görüş ve önerileriniz için